2016-08-28 19:28:08

Blamaż Stali Mielec w Suwałkach. 0-6 z Wigrami

Stal Mielec dostała ostre ladnie od lidera. Podkarpacki zespół przegrał z Wigrami Suwałki aż 0-6.

Wigry Suwałki wyszły na prowadzenie w 38. minucie po trafieniu Mateusza Radeckiego. Jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Miłosz Kozak.

Kolejne gole Stal Mielec straciła w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Kamil Adamek, Damian Kądzior, Jakub Bartkowski i ponownie Damian Kądzior.

To najwyższa porażka Stali Mielec w tym sezonie - i pewnie w ogóle o kilku lat.

1-0 Mateusz Radecki (38)
2-0 Miłosz Kozak (42)
3-0 Kamil Adamek (55)
4-0 Damian Kądzior (63)
5-0 Jakub Bartkowski (68)
6-0 Damian Kądzior (90+1)

Wigry Suwałki: Hieronim Zoch  Janusz Bucholc, Vaclav Cverna, Maciej Wichtowski, Rafał Augustyniak, Jakub Bartkowski, Damian Kądzior, Mateusz Radecki (70. Kamil Zapolnik), Łukasz Wroński (62. Damian Gąska), Miłosz Kozak, Kamil Adamek (64. Kuku).

Stal Mielec: Tomasz Libera - Robert Sulewski, Michał Bierzało, Krzysztof Kiercz, Krystian Getinger, Piotr Marciniec, Jakub Żubrowski (36. Przemysław Lech), Tomasz Prejs (33. Sebastian Łętocha), Kamil Radulj (54. Piotr Głowacki), Mateusz Cholewiak, Szymon Sobczak.

Sędziował: Sebastian Szczech (Warszawa). Żółte kartki: Bucholc (Wigry) oraz Cholewiak (Stal).

Tabela 1 ligi:

Komentarze: 6

mieleckie ble ble 2016-08-28 19:40:38

Tak świetnie zagrali,że pół zegara dostali

olaf 2016-08-28 19:53:19

Do tych którzy chcą zmienić trenera - puknijcie się w te pusty łby. Kogo chcecie? Murinio? Prawda jest bolesna. Nie ma kasy to i nie ma zawodników na I ligę. Nie ma zawodników to czego się spodziewacie? Cudów? Że grajki z II ligi poradzą sobie bez żadnych wzmocnień w I lidze? Każdy klub który awansuje ligę wyżej musi się wzmocnić i to dotyczy klubów w A klasie okręgówce i tak dalej. Bez wzmocnień w wyższej lidze nie ma co szukać. Ale jak zrobić wzmocnienia gdy się ma budżet III ligowy/słaba II liga? W tamtym sezonie jakoś się udało bo szczęście sprzyjało (patrz Prokić), ale ile może sprzyjać szczęście?

SMI1939 2016-08-28 21:31:07

Po dobrym występie Stali w meczu z Bytovią,ten wynik jest szokujący...Trzeba się teraz pozbierać po tym laniu,bo przed nami mecz z Chrobrym i łatwo też nie będzie.Nie wiem,czy Stal była w tym meczu tak słaba,a Wigrom wyszedł mecz,czy to może znacznie głębszy problem i kryzys...Czy to tylko i aż problemy sportowe,czy też jest tu drugie dno...?

fakty 2016-08-29 08:50:47

Jak odpowiedniej kwoty do prowadzenia firmy pt Stal Mielec to po co było pchać się do 1 ligi. A wiecie dlaczego za komuny mieliście ekstraklasę, bo Państwo wam organizowało funkcjonowanie klubu a nie jakiś kapitalistyczny bałagan organizacyjno -finansowy jaki teraz jest.

Biała skóra 2016-08-29 13:48:52

Teraz trzeba się pozbierać po tym laniu,bo w sobotę następny mecz z Chrobrym i trzeba będzie powalczyć u siebie o punkty.Walczyć Mielec,walczyć!!!

~anonim 2016-08-29 14:10:56

Jak grasz jako zawodowy piłkarz w 1 lidze to pracuj jak każdy normalny człowiek.Trenuj i niech Ci pot po tatuażu płynie.