2016-08-28 17:05:15

Pierwsze zwycięstwo Czarnych Jasło. Trzy punkty w Wiśniowej

Czarn Jasło w biało-czarnych strojach (fot. Natalia Styś / archiwum)
Czarni Jasło wygrali 2-1 z Wisłokiem Wiśniowa w wyjazdowym meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Piłkarze obydwu drużyn w pierwszych trzech spotkaniach tego sezonu nie potrafili ani razu sięgnąć po zwycięstwo. Jaślanie wprawdzie raz już wygrali, ale stracili punkty przez walkower.

W meczu z Wisłokiem Wiśniowa to gracze Czarnych Jasło sięgnęli po komplet "oczek". Do przerwy prowadzili 1-0 po golu Kamila Folwarskiego.

Druga bramka dla podopiecznych Jacka Klisiewicza padła 10 minut przed końcem meczu. Wisłok Wiśniowa strzelił kontaktowego gola w doliczonym czasie gry (Janusz Wolański), ale ostatecznie to goście zdobyli trzy punkty.

0-1 Kamil Folwarski (20)