2016-08-27 13:50:18

Centralna Liga Juniorów. Resovia przegrała z Jagiellonią Białystok

Juniorzy Resovii nie dali rady pretendentowi do walki o mistrzostwo Polski (fot. facebook.com/Razemwclj-653284191491325/)
Juniorzy starsi Resovii ponieśli drugą porażkę w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Przegrali 0-5 w wyjazdowym meczu z Jagiellonią Białystok.

Jagiellonia Białystok była zdecydowanym faworytem tego spotkania. Prowadziła grę i już w 12. minucie cieszyła się z gola. Rzeszowianie nie odpuszczali mocniejszemu kadrowo rywalowi, ale też nie mieli klarownych sytuacji.

Pierwszy kwadrans drugiej połowy był dla naszej drużyny wyjątkowo trudny i pechowy. Miejscowi nieco przyśpieszyli, ale nasz zespół nie uniknął błędów, czasem bardzo prostych w grze obronnej. Hat-tricka w 6 minut ustrzelił Patryk Klimala.

W najbliższej kolejce, Resovia zagra u siebie z TOP 54 Biała Podlaska. Początek spotkania o godzinie 12 na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie.

1-0 Artur Renkowski (12)
2-0 Rafał Kiczuk (51)
3-0 Patryk Klimala (54-karny)
4-0 Patryk Klimala (59)
5-0 Patryk Klimala (60)

Resovia: Raczek – Salwach, Pikuła, Socha, Cynar (52. Buksa), Pelc (71. Guzek), Kowal, Polucha (61. Mokrzycki), Michalik, Kądziołka (61. Feret), Pikiel.

Sędziował: Kamil Chmielewski (Otrębusy).