2016-08-24 18:56:12

Pewne zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg. Olimpia Zambrów pokonana

Siarka Tarnobrzeg wygrała 3-0 z Olimpią Zambrów w środowym meczu 5. kolejki 2 ligi.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora odnieśli pewne zwycięstwo w starciu z Olimpią Zambrów. Do przerwy piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrywali 1-0 po trafieniu Marcina Stefanika głową.

Drugi gol dla Siarki padł niedługo po zmianie stron. Z rzutu wolnego przymierzył Konrad Stępień, a bramkarz gości spóźnił się z interwencją i po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki.

Kilka minut później mógł paść kolejny gol dla podkarpackiej drużyny, ale strzał Huberta Tomalskiego zdołał obronić Maciej Humerski.

Na trzecią bramkę kibice musieli czekać tylko do 54. minucty. Michał Żebrakowski przytomnie zagrał do Daniela Koczona, a ten pewnym uderzeniem pokonał golkipera Olimpii Zambrów.

1-0 Marcin Stefanik (20)
2-0 Konrad Stępień (47)
3-0 Daniel Koczon (54)

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski - Grzesik,Sylwestrzak, Waleńcik, Suchecki, Stefanik, Stepień, Czyżycki (67. Płatek), Tomalski (58. Dawidowicz), Koczon (58. Głaz), Żebrakowski (77. Lewandowski).

Olimpia Zambrów: Humerski - Bogusz, Kuczałek, Gogol (55. Cesarek), Włodarczyk, Buzun (55. Szerszeń), Michałowski, Osoliński, Biel (60. Grzybowski), P. Jastrzębski, M. Jastrzębski (67. Bach).

Sędziował: Jacek Lis (Katowice). Żółte kartki: Gogol, Kuczałek.