2016-08-20 21:22:31

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Stargardzie z Błękitnymi

Siarka przegrała w Stargardzie 1-3... (fot. archiwum)
Siarka Tarnobrzeg przegrała 1-3 z Błękitnymi Stargard w wyjazdowym meczu 4. kolejki rozgrywek 2 ligi.

Po wyrównanej pierwszej połowie "Siarkowcy" byli na prowadzeniu. Gola do szatni wbił gospodarzom Jakub Głaz.

Niestety po zmianie stron na listę strzelców wpisywali się już tylko piłkarze Błękitnych Stargard. Najpierw, w 71. minucie, do wyrównania doprowadził Bartosz Flis, a kilka minut później gola na 2-1 dla gospodarzy zdobył wprowadzony na boisko kilkanaście minut wcześniej Mateusz Czapłygin.

Ten sam zawodnik dobił piłkarzy Siarki Tarnobrzeg w doliczonym czasie gry kierując piłkę do siatki uderzeniem głową.

0-1 Jakub Głaz (45)
1-1 Bartosz Flis (71)
2-1 Mateusz Czapłygin (75)
3-1 Mateusz Czapłygin (90+3)

Błękitni Stargard: Przemysław Wróbel - Grzegorz Szymusik (90. Wojciech Baszak), Tomasz Pustelnik, Patryk Baranowski, Rafał Gutowski, Wojciech Fadecki, Paweł Lisowski, Filip Karmański (56. Mateusz Czapłygin), Bartosz Flis (73. Maciej Kazimierowicz), Maciej Więcek (59. Michał Magnuski), Przemysław Brzeziański.

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Konrad Stępień, Michał Dawidowicz, Patryk Szewc (79. Mateusz Czyżycki), Marcin Stromecki, Marcin Stefanik, Jakub Głaz (64. Krzysztof Suchecki), Hubert Tomalski, Daniel Koczon.

Sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz). Żółte kartki: Szymusik, Gutowski, Lisowski - Stępień.