2016-08-20 20:42:00

Resovia nie dała rady Podlasiu Biała Podlaska. Remis po słabym meczu

Piłkarze Resovii tylko zremisowali z Podlasiem Biała Podlaska w kolejnym meczu 3 ligi gr. IV. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Prowadzenie rzeszowianom dał w 28. minucie Dawid Pałys-Rydzik, który popisał się przepięknym uderzeniem z 25 metrów w samo okienko bramki gości. Asystę przy tym golu zaliczył Bartłomiej Buczek.

Zaledwie sześć minut później fatalny błąd Dawida Kaszy, który zbyt lekko podawał do swojego bramkarza. Wykorzystał to Arkadiusz Drapsa, który przejął piłkę i z bliskiej odległości pokonał Piotra Lipkę. Do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie gracze Resovii za wszelką cenę próbowali strzelić zwycięskiego gola, ale nie bardzo wychodziło im stwarzanie okazji bramkowych. W 57. minucie groźnie uderzał Konrad Domoń, ale na posterunku był bramkarz Podlasia Biała Podlaska. I w zasadzie tyle jeśli chodzi o ataki "Pasiaków"

W samej końcówce kilkukrotnie okazje mieli za to goście. Najbliżej był w doliczonym czasie gry Sebastian Czapski, który na boisku pojawił się w drugiej połowie. Piłkarz Podlasia uderzał głową, a piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę Resovii.

1-0 Dawid Pałys-Rydzik (28)
1-1 Arkadiusz Drapsa (34)

Resovia: Lipka - Baran, Żmuda, Bieniasz, Barszczak, Kasza (68. Pelc), Mołdoch (68. Daniel), Domoń, Staszczak, Pałys-Rydzik (77. Świst), Buczek.

Podlasie Biała Podlaska: Wasiluk - Radziszewski, Kursa, Łakomy, Komar, Andrzejuk, Nieścieruk (46. Sawtyruk, 53. Szymański), Grajek (63. Goździołko), Hołownia, Kocoł, Drapsa (59. Czapski).

Sędziował: Szymon Ubożak (Kielce). Żółte kartki: Baran, Buczek, Świst, Barszczak - Radziszewski