2011-03-03 13:03:56

Młodzi piłkarze z Podkarpacia na konsultacji reprezentacji Polski

Kamiel Wietecha (Czarni Jasło), Bartosz Lekki (Stal Rzeszów) oraz Damian Bożek i Michał Lewandowski (Stal Mielec) dostali powołania na konsultacje reprezentacji Polski U-15.
 
Czterech utalentowanych młodych zawodnik z Podkarpacia weźmie udział w konsultacjach szkoleniowych kadry U-15 prowadzonej przez Roberta Wójcika.
 
Konsultacje odbędą się w Ciechanowie w dniach 14-17 marca (pierwsza grupa) i 17-22 marca (druga grupa).
 
I grupa powołanych: Mateusz Baranowski (Legia Warszawa), Kamil Czapla (Sparta Złotów), Patryk Funk (WSP Wodzisław Śląski), Sandro Grym (SSG 09 Bergisch Gladbach, Niemcy), Grzegorz Gulczyński (Lechia Gdańsk), Karol Hallmann (Tennis Borussia Berlin, Niemcy), Adrian Jędraszczak (Legia Warszawa), Wojciech Kochański (Pomologia Prószków), Kamil Kuczak (Wisła Kraków), Adrian Miroski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Motyka (UKS SMS Łódź), Jakub Nowakowski (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Pietruszyński (UKP Zielona Góra), Kacper Pindral (Pomologia Prószków), Paweł Radziszewski (Orzeł Siemiatycze), Eryk Rakowski (Legia Warszawa), Damian Roth (Tennis Borussia Berlin, Niemcy), Patryk Stojko (Pomologia Prószków), Paweł Stolarski (Wisła Kraków), Bartosz Tetych (Lech Poznań), Kamil Wietecha (Czarni Jasło), Rafał Wroński (Hetman Włoszczowa), Mateusz Zając (Wisła Kraków), Kacper Żak (UKP Zielona Góra).
 
II grupa powołanych: Kamil Anczewski (Legia Warszawa), Bartosz Bartosiński (Sport Perfect Łódź), Konrad Bąk (Stadion Śląski Chorzów), Jan Bednarek (Sokół Kleczew), Adrian Bielawski (Lechia Gdańsk), Damian Bożek (Stal Mielec), Krzysztof Cieśla (Parasol Wrocław), Michał Cywiński (Zawisza Bydgoszcz), Dawid Janczarzyk (Sandecja Nowy Sącz), Konrad Kołodziej (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Kuchta (Stadion Śląski Chorzów), Bartłomiej Kuśnierz (Miedź Legnica), Bartosz Lekki (Stal Rzeszów), Michał Lewandowski (Stal Mielec), Arkadiusz Madeński (Delta Warszawa), Rafał Makowski (Legia Warszawa), Arkadiusz Najemski (Legia Warszawa), Artur Olszanowski (Zawisza Bydgoszcz), Mikołaj Raś (GKS Bełchatów), Sebastian Sypniewski (Lechia Gdańsk), Grzegorz Tomasiewicz (UKS Ruch Chorzów), Łukasz Zakrzewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Oskar Zawada (OKS 1945 Olsztyn), Adam Zawierucha (Korona Kielce).
 
źródło: PZPN

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem