2016-08-13 22:08:55

Wólczanka Wólka Pełkińska rozbiła Wisłoka Wiśniowa. Hat-trick Mateusza Jurczaka

Mateusz Jurczak skompletował hat-tricka w wygranym 5-0 meczu Wólczanki Wólka Pekińska z Wisłokiem Wiśniowa.

Podopieczni Grzegorza Sitka wyszli na prowadzenie w 41. minucie. Właśnie wtedy pierwszego gola dla Wólczanki Wólka Pełkińska zdobył Mateusz Jurczak, który wbił piłkę do siatki głową po wrzutce Mateusza Kocura z rzutu rożnego.

Były zawodnik JKS-u Jarosław wpisał się na listę strzelców po raz drugi chwilę po zmianie stron tym razem dobijając strzał Artura Bańki. W 66. minucie Mateusz Kocur zaliczył kolejną asystę celnie dogrywając piłkę na głowę Kamila Hula.

W 90. minucie hat-tricka skompletował Mateusz Jurczak, a w doliczonym czasie gry graczy Wisłoka Wiśniowa dobił Krzysztof Pietluch.

1-0 Mateusz Jurczak (41)
2-0 Mateusz Jurczak (47)
3-0 Kamil Hul (66)
4-0 Mateusz Jurczak (90)
5-0 Krzysztof Pietluch (90+4)

Wólczanka Wólka Pełkińska (skład wyjściowy): Gnatek - Khorolskyi, Kocur, Lech, Walat, Jurczak, Bańka, Wrona, B. Poprawa, Skuba, Pietluch.

Wisłok Wiśniowa (skład wyjściowy): Dziok - Kozubek, Bernacki, Śliwa, Ochalik, Stanisz, Borowczyk, Maik, J. Wolański, Złotek, Sajdak

Sędziował: Jakub Koza (Dębica).