2016-08-07 17:13:35

Cosmos Nowotaniec zremisował z JKS-em Jarosław

Cosmos Nowotaniec zremisował z JKS-em Jarosław 1-1 w meczu 1. kolejki rozgrywek 3 ligi gr. IV.

Jako pierwsi do siatki trafili gracze Cosmosu Nowotaniec. Prowadzenie beniaminkowi rozgrywek dał w 33. minucie Piotr Laskowski, który dobił uderzenie Ireneusza Zarzyki. Do przerwy Cosmos Nowotaniec prowadził 1-0.

Piłkarze JKS-u Jarosław wyrównali chwilę po przerwie. Na raty Mateusza Krawczyka pokonał Jakub Kaganek.

1-0 Piotr Laskowski (33)
1-1 Jakub Kaganek (49)

Cosmos Nowotniec: Krawczyk - Mikulec, Sobota, Pidwirnyj, Wójcik, Pluskwik, Sowiński, Dymowski, Maślejak (55. Jakubowski), Laskowski (84. Michał Misiak), Zarzyka.

JKS Jarosław: Strączek - Gliniak, Sobol, Świech, Aab - Kaganek, Kłusek, Kycko, Rop (65. Surmiak) - Raba, Hass (15. Daszyk).

Sędziował: Michał Fudala (Brzesko). Żółte kartki: Mikulec, Dymowski – Kłusek. Widzów: 600.