2016-08-06 22:05:19

Wólczanka Wólka Pełkińska nie dała szans Błękitnym Ropczyce

Wólczaka Wólka Pełkińska pewnie pokonała Błękitnych Ropczyce w meczu 1. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Grzegorza Sitka zwyciężyli 3-0.

Do przerwy piłkarze z Wólki Pełkińskiej prowadzili 1-0 po golu Krzysztofa Pietlucha.

Najlepszą okazję na bramkę dla Błękitnych Ropczyce miał jeszcze przy stanie 0-0 Wasyl Hirka, którego strzał został wybity z linii bramkowej przez jednego z obrońców Wólczanki.

W drugiej połowie Krzysztof Pietluch podwyższył na 2-0 dla Wólczanki Wólka Pełkińska, a wynik spotkania na 10 minut przed końcem ustalił Kamil Hul trafiając do siatki bezpośrednio z rzutu wolnego.

Miejscowi mieli sporą przewagę i mogli ten mecz wygrać wyżej, ale brakowało im skuteczności.

- Drużyna Wólczanki przez wielu wskazywana na faworyta do wygrania 4 ligi podkarpackiej potwierdziła swoje aspiracje - napisał o meczu serwis internetowy Błękitnych Ropczyce.

1-0 Krzysztof Pietluch (40)
2-0 Krzysztof Pietluch (63)
3-0 Kamil Hul (80)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Gnatek - Wrona, Khorolskyi, Walat, B. Poprawa (60. Tetlak), Kocur, Lech (85. Flak), Bańka, Jurczak (73. Miazga), Skuba (60. Hul), Pietluch

Błękitni Ropczyce: D. Kosiba - Bonowicz, Kozioł, Waszczuk, Hirka, Rogala, Wiktor, Sulisz, Orzech (47. D. Zawiślak), Ł. Kosiba (81. Baran), Szewczyk (89. Harchut)

Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Tetlak, Wrona