2016-08-06 20:46:03

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Niepołomicach

Puszcza Niepołomice pokonała Siarkę Tarnobrzeg 3-0 w meczu 2. kolejki rozgrywek drugiej ligi.

Po remisie z Radomiakiem na inaugurację piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali w Niepołomicach. Podopieczni Tomasza Tułacza pokonali podkarpacki zespół aż 3-0.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w końcówce pierwszej połowy po trafieniu Marcina Orłowskiego. Do przerwy Puszcza Niepołomice wygrywała 1-0.

Drugiego gola Siarka Tarnobrzeg straciła w 54. minucie, kiedy to rzut karny na bramkę zamienił Maciej Domański. Wynik spotkania na 3-0 dla miejscowych ustalił w końcówce rezerwowy Filip Wójcik.

1-0 Marcin Orłowski (44)
2-0 Maciej Domański (54-karny)
3-0 Filip Wójcik (87)

Puszcza Niepołomice: Marcin Staniszewski - Łukasz Furtak, Piotr Stawarczyk, Michał Czarny, Michał Mikołajczyk, Bartosz Żurek (84. Damian Lepiarz), Daniel Barbus (88. Dawid Kuliga), Longinus Uwakwe, Maciej Domański, Kamil Łączek (74. Filip Wójcik), Marcin Orłowski (86. Arkadiusz Gajewski).

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Konrad Stępień, Michał Dawidowicz, Hubert Tomalski, Marcin Stefanik, Marcin Stromecki (46. Grzegorz Płatek), Mateusz Czyżycki (46. Jakub Głaz), Patryk Szewc (53. Krzysztof Suchecki), Daniel Koczon (63. Michał Żebrakowski).

Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice). Żółte kartki: Mikołajczyk, Orłowski - Stępień, Szewc, Grzesik, Żebrakowski.