2016-08-06 17:41:06

Wisłok Wiśniowa zremisował z KS Wiązownica

Na zdjęciu fot. Adrianna Popkiewicz / archiwum
Pojedynek Wisłoka Wiśniowa z KS Wiązownica, rozegrany w ramach 1. kolejki 4 rozgrywek 4 ligi podkarackiej, zakończył się wynikiem 2-2.

Prowadzenie gospodarzom dał w 24. minucie Janusz Wolański, ale 10 minut później do wyrównania doprowadził Mateusz Lorenc. Do przerwy KS Wiązownica remisowała w Wiśniowej 1-1.

Niedługo po zmianie stron prowadzenie gościom dał Paweł Bartnik. W 62. minucie padł jednak kolejny gol dla Wisłoka Wiśniowa. Jego autorem był Waldemar Złotek.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Więcej informacji wkrótce.

1-0 Janusz Wolański (24)
1-1 Mateusz Lorenc (34)
1-2 Paweł Bartnik (47)
2-2 Waldemar Złotek (62)

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Kozubek, Bernacki, Cyran, Ochalik - Maik (74. Sokołowski), Stanisz (50. Śliwa), Borowczyk, Sajdak (50. Baran) - Wolański, Złotek.

KS Wiązownica: Michałowicz - Bartnik, Fedor, Luft, Cach - Sierżęga, Sobczak, Lorenc, Mazur (89. Wojtyna), Pawlak - Hołub

Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów). Żółte kartki: Ochalik, Złotek - Bartnik, Fedor, Cach, Pawlak. Widzów: 180.