2011-02-26 20:33:59

sparing: Żurawianka - Strumyk Malawa 2-0

W kolejnym sparingu czwartoligowców Żurawianka Żurawica wygrała ze Strumykiem Malawa 2-0.

Bramki dla zespołu z Żurawicy strzelali nowi gracze. Jeszcze w pierwszej połowie do siatki trafił jeden z testowanych zawodników

Po przerwie drugiego gola dorzucił sprowadzony przez Mariusza Droza obrońca Waldemar Śledź.

ŻURAWIANKA ŻURAWICA - STRUMYK MALAWA 2-0 (1-0)
Bramki: zawodnik testowany (35), Śledź (70).

ŻURAWIANKA: Cisek - Mach, Szczęsny, Biały, zawodnik testowany - Gręda, Śledź, Baran, Gałuszka - Tyrawski, zawodnik testowany. Na zmiany wchodzili: Pstrąg, Kardasz, Barszczak, M. Banaś, Grad, Posacki.