2016-07-24 18:23:02

Ekoball Stal Sanok wygrała kolejny sparing. W bramce stanął Piotr Krzanowski

Piłkarze Ekoballu Stali Sanok wygrali z Przełęczą Dukla 5-0 w meczu sparingowym.

W pierwszej połowie bramki nie padły, a po zmianie stron Przełęcz Dukla zaatakowała nieco śmielej, co wykorzystali rywale skutecznymi kontrami. Sanoczami mogli to spotkanie wygrać wyżej, bo okazji mieli dużo więcej.

Autorem trzech bramek był czołowy strzelec drużyny Mateusz Kuzio. Po jednym trafieniu zaliczyli również Dawid Romerowicz oraz Michał Borek.

W drugiej połowie pomiędzy słupkami bramki Ekoballu Stal Sanok stanął były bramkarz tego klubu Piotr Krzanowski, który ostatnio występował w Polonii Przemyśl. W najbliższych dniach powinni pojawić się kolejni nowi zawodnicy.

Kolejny sparing piłkarze Ekoballu Stali Sanok rozegrają w środę z Dynovią Dynów.

EKOBALL STAL SANOK - PRZEŁĘCZ DUKLA 5-0 (0-0)

Bramki: Kuzio 3, Romerowicz, Borek