2011-02-25 23:02:49

sparing: Stal Sanok - Stal Rzeszów 2-1

Piłkarze drugoligowej Stali Rzeszów przegrali w sparingu z grającą o ligę niżej Stalą Sanok 1-2.

W rozegranym w Dukli meczu sparingowym Stal Sanok wygrała ze Stal Rzeszów 2-1. Do przerwy prowadzili rzeszowianie po golu Wojciecha Krazue. W drugiej połowie dla sanoczan trafiali Dawid Chudziak i Fabian Pańko.

STAL SANOK - STAL RZESZÓW 2-1 (0-1)
Bramki: Chudziak, Pańko - Krauze.

STAL SANOK: Wilczewski - Ząbkiewicz, Zarzycki, Sumara, Lorenc, Węgrzyn, Kuzicki, Tabisz, Czenczek, Niemczyk, Kuzio. Na zmiany wchodzili: Chudziak, Faka, Pańko, Sobolak, Kruszyński, Zajdel, Nikody.
STAL RZESZÓW: Lewandowski - Drożdżal, Duda, Maciorowski, Lebioda, Krauze, Cieślik, Kloc, Krzysztoń, Szala, Wolański. Na zmiany wchodzili: Paśkiewicz, Bukała, Jakubowski, Rzeźnik, Panek, Śliwa, Solecki.

źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / stalsanok.com.pl