2011-02-25 14:40:18

Terminarz IV ligi podkarpackiej (wiosna 2011)

Znamy już terminarz rundy wiosennej rozgrywek IV ligi podkarpackiej. Piłkarze wyjdą na boiska już 19 marca.

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz piłkarskiej wionsy w IV lidze. Podobnie jak na wyższym szczeblu nie zaplanowano rozgrywek na środę.
 
Dokładne godziny rozegrania spotkań zostaną ustalone w dniu 4 marca.

Terminarz IV ligi podkarpackiej (runda wiosenna 2010/2011):
 
Kolejka 16 - 19-20 marca
Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Nisko
Żurawianka Żurawica - Crasnovia Krasne
Limblach Zaczernie - Gamrat-Czarni Jasło
Wisłoka Dębica - JKS 1909 Jarosław
Strumyk Malawa - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - MKS Kańczuga
Pogoń Leżajsk - Orzeł Przeworsk

Kolejka 17 - 26-27 marca
Pogoń Leżajsk - Żurawianka Żurawica
Orzeł Przeworsk - Rzemieślnik Pilzno
MKS Kańczuga - Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski - Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy - Strumyk Malawa
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica
JKS 1909 Jarosław - Limblach Zaczernie
Gamrat-Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia
Lechia Sędziszów Małopolski - Strumyk Malawa
Żurawianka Żurawica - Gamrat-Czarni Jasło
Crasnovia Krasne - JKS 1909 Jarosław
Limblach Zaczernie - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Wisłoka Dębica - Piast Tuczempy
Stal Nowa Dęba - MKS Kańczuga
Sokół Nisko - Orzeł Przeworsk
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia
Rzemieślnik Pilzno - Żurawianka Żurawica
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk - Stal Nowa Dęba
MKS Kańczuga - Strumyk Malawa
Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy - Limblach Zaczernie
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne
JKS 1909 Jarosław - Gamrat-Czarni Jasło

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia
Lechia Sędziszów Małopolski - Limblach Zaczernie
Żurawianka Żurawica - JKS 1909 Jarosław
Gamrat-Czarni Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica - MKS Kańczuga
Strumyk Malawa - Orzeł Przeworsk
Stal Nowa Dęba - Pogoń Leżajsk
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno

Kolejka 21 - 23 kwietnia
Sokół Nisko - Żurawianka Żurawica
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa
Orzeł Przeworsk - Wisłoka Dębica
MKS Kańczuga - Limblach Zaczernie
Lechia Sędziszów Małopolski - Crasnovia Krasne
Piast Tuczempy - Gamrat-Czarni Jasło
Kolbuszowianka Kolbuszowa - JKS 1909 Jarosław

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja
Lechia Sędziszów Małopolski - Gamrat-Czarni Jasło
Żurawianka Żurawica - Kolbuszowianka Kolbuszowa
JKS 1909 Jarosław - Piast Tuczempy
Crasnovia Krasne - MKS Kańczuga
Limblach Zaczernie - Orzeł Przeworsk
Wisłoka Dębica - Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko

Kolejka 23 - 7-8 maja
Stal Nowa Dęba - Żurawianka Żurawica
Sokół Nisko - Strumyk Malawa
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica
Pogoń Leżajsk - Limblach Zaczernie
Orzeł Przeworsk - Crasnovia Krasne
MKS Kańczuga - Gamrat-Czarni Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski - JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa

Kolejka 24 - 14-15 maja
Lechia Sędziszów Małopolski - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Żurawianka Żurawica - Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław - MKS Kańczuga
Gamrat-Czarni Jasło - Orzeł Przeworsk
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk
Limblach Zaczernie - Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica - Sokół Nisko
Strumyk Malawa - Stal Nowa Dęba

Kolejka 25 - 21-22 maja
Strumyk Malawa - Żurawianka Żurawica
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica
Sokół Nisko - Limblach Zaczernie
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne
Pogoń Leżajsk - Gamrat-Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk - JKS 1909 Jarosław
MKS Kańczuga - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Lechia Sędziszów Małopolski - Piast Tuczempy

Kolejka 26 - 28-29 maja
Lechia Sędziszów Małopolski - Żurawianka Żurawica
Strumyk Malawa - Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy - MKS Kańczuga
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław - Pogoń Leżajsk
Gamrat-Czarni Jasło - Rzemieślnik Pilzno
Crasnovia Krasne - Sokół Nisko
Limblach Zaczernie - Stal Nowa Dęba

Kolejka 27 - 4-5 czerwca
Lechia Sędziszów Małopolski - MKS Kańczuga
Wisłoka Dębica - Żurawianka Żurawica
Strumyk Malawa - Limblach Zaczernie
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne
Sokół Nisko - Gamrat-Czarni Jasło
Rzemieślnik Pilzno - JKS 1909 Jarosław
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Orzeł Przeworsk - Piast Tuczempy

Kolejka 28 - 11-12 czerwca
Żurawianka Żurawica - MKS Kańczuga
Lechia Sędziszów Małopolski - Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno
JKS 1909 Jarosław - Sokół Nisko
Gamrat-Czarni Jasło - Stal Nowa Dęba
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa
Limblach Zaczernie - Wisłoka Dębica

Kolejka 29 - 18-19 czerwca
Lechia Sędziszów Małopolski - Pogoń Leżajsk
Limblach Zaczernie - Żurawianka Żurawica
Wisłoka Dębica - Crasnovia Krasne
Strumyk Malawa - Gamrat-Czarni Jasło
Stal Nowa Dęba - JKS 1909 Jarosław
Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk - MKS Kańczuga

Kolejka 30 - 25-26 czerwca
Żurawianka Żurawica - Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga - Pogoń Leżajsk
Lechia Sędziszów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - Sokół Nisko
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba
JKS 1909 Jarosław - Strumyk Malawa
Gamrat-Czarni Jasło - Wisłoka Dębica
Crasnovia Krasne - Limblach Zaczernie
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem