http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-02-24 22:02:41

Orzeł Przeworsk zainteresowany piłkarzami II ligi

Przedstawiciele Zarządu Orła Przeworsk negocjują warunki kontraktu z dwoma piłkarzami mającymi za sobą występy na boiskach II ligi.
 
Orzeł Przeworsk prowadzi rozmowy z dwoma zawodnikami mającymi za sobą występy na boiskach II ligi, jednak przed zakończenim rozmów przeworscy działacze nie chcą ujawniać nazwisk graczy. Jak informuje oficjalny portal klubu sprawa transferu powinna się rozstrzygnąć w przyszłym tygodniu.
 
Kadra czwartoligowca powoli zaczyna się krystalizować. Przeworszczanie chcą zatrzymać młodzieżowca Damiana Popeka (Wisełka Siennów), którego transfer jest bliski realizacji. Z zespołem trenuje także wychowanek Czarnych Jasło 21-letni napastnik Sławomir Zegarowski.
 
W Orle nie zagrają na pewno testowani Maciej Zając, Krzysztof Karwacki oraz Mateusz Syk. Wiosną nie ujrzymy także w barwach Orła Bartosza Bobera, natomiast Maciej Żółtek prawdopodobnie będzie występował w zespole juniorów starszych.

źródło: orzelprzeworsk.futbolowo.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem