http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-01-16 14:01:27

GKS Jastrzębie z licencją wyjeżdza na obóz

Podobne tematy GKS Jastrzębie
Pełniący obowiązki prezesa klubu Jerzy Woźniak udał się do Warszawy w sprawie przedłużenia licencji dla GKS Jastrzębie na grę w drugiej lidze. Komisja Licencyjna wyraziła zgody na grę GKS-u w drugiej lidze, dzięki czemu zawodnicy i sztab szkoleniowy mogą już spokojnie przygotowywać się do rundy rewanżowej.

Dziś jastrzębianie udadzą się na pierwszy tej zimy obóz do Głuchołaz. W trakcie dziewięciodniowego zgrupowania zaplanowano dwie gry kontrolne. W środę przeciwnikiem GieKSy będzie trzecioligowy Skalnik Gracze, zaś rywal z którym II-ligowcy zagrają w niedzielę pozostaje jeszcze nie znany.
 
Ze spraw personalnych warto podkreślić powrót do drużyny Mariusza Adaszka. Ponadto nowymi twarzami na zgrupowaniu będą: Łukasz Gorki (pomocnik, rezerwy GKS Katowice), Sebastian Furlepa (obrońca, Krupiński Suszec), Mateusz Mirkowski (pomocnik, MKS Oława) oraz trójka juniorów: Mateusz Deege (bramkarz), Tomasz Lorenc i Grzegorz Horubała.
 
W składzie GKS Jastrzębie wiosną nie zobaczymy kilku graczy, którzy rozpoczynali bieżące ligowe rozgrywki. Oprócz Krzysztofa Kukulskiego i Tomasza Copika z klubem pożegnali się: Marcin Staniek, Radek Janeczek, David Gill (wszystkim wygasł kontrakt) oraz Paweł Zarzycki (rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron).
 
Do Głuchołaz wyjedzie dwudziestu zawodników:
Bramkarze: Mateusz Sławik, Piotr Paś, Mateusz Deege.
Zawodnicy z pola: Witold Wawrzyczek, Dawid Szwarga, Michał Chrabąszcz, Kamil Duda, Kamil Kostecki, Artur Łaciok, Adrian Kopacz, Kamil Jadach, Bartosz Hajczuk, Artur Miły, Bogdan Świerzyński, Mariusz Adaszek, Łukasz Gorki, Sebastian Furlepa, Mateusz Mirkowski, Tomasz Lorenc, Grzegorz Horubała.

Na zgrupowanie nie wyjedzie kontuzjowany Konrad Kobyłecki, natomiast na miejscu do zespołu powinien dołączyć zawodnik z Bułgarii. W lutym planowany jest drugi obóz, tym razem w Turcji.
 
źródło: gksjastrzebie.com

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem