2011-02-23 18:02:56

sparing: Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 2-2

W meczu kontrolnym pomiędzy trzecioligowcami Polonią Przemyśl i Karpatami Krosno, rozegranym w na sztucznej murawie w Dukli, padł remis 2-2.

Karpaty szybko wyszły na prowadzenie po niefortunnej interwencji jednego z zawodników Polonii. Pięć minut później krośnianie prowadzili już 2-0 po indywidualnej akcji Krzysztofa Szymańskiego. Polonia wyrównała stan spotkania w drugiej połowie strzelając, podobnie jak Karpaty, dwa gole w odstępie pięciu minut.

POLONIA PRZEMYŚL - KARPATY KROSNO 2-2
Bramki dla Polonii: Wanat (61), Gosa (66) - samobójcza (8), Szymański (13)

Karpaty: Hajduk (30.Albrycht, 60. Korbecki) – Jarząb (46. Śliwiński), Gonet (46. Bożek), Łukaczyński (60. Chmielowski), Sikorski (46. Włodarski) – Buczek (46. Koncewicz), Wierdak (46. Zieliński), Fydrych (60. Stanisz), Sedlaczek (60. Woźniak) – Szymański, Radulj (46. Zima).

źródło: własne / karpatykrosno.net