http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-02-23 17:32:45

sparing: Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 3-0

Drużyna Stali Stalowa Wola w rozegranym dziś na sztucznym boisku w Ożarowie sparingu pokonała Siarke Tarnobrzeg 3-0.
 
Podczas spotkania w barwach "Stalówki" zagrał były obrońca Olimpii Elbląg Paweł Byrski. 27-letni obrońca zaprezentował się dobrze i jest bardzo bliski gry w Stali.
 
Od samego początku podopieczni Sławomira Adamusa narzucili Siarkowcom swój styl gry i pewnie pokonali trzecioligowców 3-0. Wynik spotkania otworzył  Wojciech Białek, który wykorzystał prostopadłe podanie od Piotra Gilara i w sytuacji sam na sam, sprytnie przelobował bramkarza Siarki.
 
Na 2-0 podwyższył Mariusz Myszka. Po krótko rozegranym rzucie rożnym i podaniu Krystiana Getingera Myszka mając przed sobą pustą bramkę nie zmarnował sytuacji.
 
Trzecią bramkę po błędzie środkowych obrońców Siarki mocnym strzałem w prawy górny róg bramki zdobył wypożyczony z Korony Kielce Bartłomiej Strzębski.
 
STAL STALOWA WOLA - SIARKA TARNOBRZEG 3-0 (1-0)
Bramki: Białek, Myszka, Strzębski
 
Stal: Socha – Rosłoń, Drozd, Walasek, Byrski – Gilar, Strzębski, Skórski, Getinger – Białek, Gęśla. Po przerwie zagrali: Demusiak, Horajecki, Myszka, Radawiec.
 
źródło: stal1938.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem