2016-06-18 19:24:17

Dynovia zagrała towarzysko z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza znów przyjechała na Podkarpacia. Tym razem na pojedynek z Dynovią (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Piłkarze piątoligowej Dynovii Dynów rozegrali towarzyski mecz z ekstraklasową Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. W spotkaniu z okazji 70-lecia podkarpackiego klubu goście zwyciężyli 6-1.

Grająca na co dzień w Ekstraklasie Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie miała litości dla piątoligowca z Dynowa. Zespół z Małopolski zdobył aż sześć goli. Autorem jednej z nich był pochodzący z Podkarpacia Patryk Fryc.

Honorową bramkę dla Dynovii Dynów strzelił w ostatniej minucie meczu Paweł Mielniczek.

W barwach ekipy z Niecieczy zagrał Jakub Wróbel, który ostatnio bronił barw drugoligowej Siarki Tarnobrzeg. Spotkanie zostało rozegrane w ramach obchodów 70-lecia istnienia Dynovii.

DYNOVIA DYNÓW - BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 1-6 (0-5)

0-1 Przemysław Szarek (8)
0-2 Patryk (Fryc 21)
0-3 Vladislavs Gutkovskis (36)
0-4 Michał Markowski (40)
0-5 Wołodymyr Kowal (45)
0-6 Karol Bigos (71)
1-6 Paweł Mielniczek (90)

Dynovia Dynów: Krystian Migut (46. Kamil Kurdziel) - Janusz Winiarz, Paweł Gierula, Andrzej Goleś, Przemysław Baran - Damian Chudzikiewicz, Bartłomiej Domin, Jakub Pantoł, Paweł Szczepański, Mateusz Szczepański (23. Sylwester Paszko), Paweł Rebizak (64. Mateusz Szczepański) oraz Marcin Szary, Krzysztof Hadam, Paweł Kulon, Paweł Mielniczek.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Marcin Staniszewski (81.  Michał Leżoń) - Szczepan Kogut, Przemysław Szarek, Michał Markowski, Krzysztof Miroszka, Patryk Fryc (46. Karol Bigos), Mateusz Kupczak, Wołodymyr Kowal (64. Patryk Fryc), Bartłomiej Smuczyński (46. Mikołaj Ryczek), Jakub Wróbel (46. Piotr Nowak), ladislavs Gutkovskis.