2016-06-13 10:22:49

Klasa O Krosno. Czarni Jasło lepsi od Kotwicy Korczyna

Po zapewnieniu sobie mistrzostwa krośnieńskiej ligi okręgowej tempa nie zwalniają zawodnicy Czarnych Jasło. W weekend pokonali na wyjeździe Kotwicę Korczyna.

Ekipa Ryszarda Skuby wygrała w Korczynie z miejscową Kotwicą 2-1. Piłkarze Czarnych Jasło już przed przerwą zdobyli dwie bramki. Wynik otworzył Damian Kulig, chwilę później na listę strzelców wpisał się jeden z najbardziej doświadczonych graczy Czarnych - Wojciech Dziedzic.

Kotwica Korczyna zdobyła kontaktowego gola kilka minut przed przerwą, ale zabrakło jej czasu na wyrównanie.

Jak już informowaliśmy z klasy O Krosno spadają cztery drużyny: LKS Zarszyn, Orzeł Bieździedza, Orzeł Faliszówka i Bieszczady Ustrzyki Dolne.

KOTWICA KORCZYNA - CZARNI JASŁO 1-2 (0-1)

0-1 Damian Kulig 34.
0-2 Wojciech Dziedzic 43.
1-2 Sławomir Jurczak 86.

Kotwica Korczyna: Mularz - D. Zych, Gonet, Janusz, Kolasiński (86. M. Zych), Balawajder, K. Urbanek, Farbaniec (15. Abratowski), Rogalski, Jurczak, Słowik (62. Puk).

Czarni Jasło: Niemczyński - Borowiec (75. Czyżowicz), Chrząszcz, Dziobek, Dziedzic, Munia, Stelmach, Urban, Wietecha, Wójtowicz (70. Jamuła), Kulig.

Sędziował: Dawid Klamut (Krosno). Żółte kartki: Abratowski - Dziobek. Widzów: 200.