2016-06-06 17:06:40

2 liga kobiet. DAP Dębica ograł rezerwy Górnika Łęczna

Podobne tematy 2 liga kobiet DAP Dębica
Piłkarki DAP-u Dębica pokonały rezerwy Górnika Łęczna w meczu 20. kolejki 2 ligi kobiet.

Mimo, że Górnik II Łęczna zajmuje niższe miejsce w ligowej tabeli, dębickie piłkarki nie mogły liczyć na łatwą przeprawę. W pierwszej części gry jedyną bramkę zdobyła Klaudia Kowalska, która już w szóstej minucie gry pokonała Martynę Wojnas.

Po przerwie DAP Dębica wziął się w garść i pokazał na co go stać. Wyrównała Wanessa Jużecka, gola na 2-1 strzeliła Julia Jarząb i miejscowym grało się już lżej.

Dwie bramki zdobyła jeszcze Gabriela Kaput. Górnik Łęczna mecz kończył w dziewiątkę bo dwie piłkarki przyjezdnych otrzymały czerwone kartki.

4-2 Aleksandra Jankowska (90)

DAP Dębica: Wojnas (90. Kołodziejczak) - Sopel, Wojtaszek, Gil, Jarząb, Machnica, Cholewa, Aleksandra Ząbek, Misielak (87. Andrea Ząbek), Jużecka (90. Neumann), Kaput.

Do końca rozgrywek zostały dwie kolejki. DAP Dębica w najbliższą sobotę zagra u siebie z Bronowianką Kraków. Początek mecz o godzinie 17.

Pozostałe wyniki 20. kolejki: Iskra Brzezinka - Rysy Bukowina Tatrzańska 0-4, Tarnovia Tarnów – Naprzód Sobolów 0-1, Sparta Daleszyce - Moravia Morawica 1-1, Bronowianka Kraków - Respekt Myślenice 2-0.

Mecz Starówka Nowy Sącz - Potok Sitno nie odbył sie, bo Potok nie przyjechał na mecz. Prawdopodobnie spotkanie zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść Starówki.