http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-01-15 16:01:33

Nowi zawodnicy na treningu w Stróżach

Podobne tematy Kolejarz Stróże

Na treningu przygotowującego się do rundy rewanżowej Kolejarza Stróże pojawiło się pięciu nowych graczy.

W walce o awans do I ligi wiosną trener Jarosław Araszkiewicz będzie miał do dyspozycji skrzydłowego Dawida Skrzypka jesienią pozyskanego z Sandecji Nowy Sącz, obrońcę Przemysława Michalskiego i napastnika Krzysztofa Piosika pozyskanych z Pelikana Łowicz, pomocnika Grzegorza Kolisza ze Skałki Żabnica, oraz bramkarza Pawła Wilczewskiego z Energetyka ROW Rybnik.
 
To jednak nie koniec wzmocnień. W lutym do zespołu dołączy rozgrywający Polonii Bytom Wojciech Mróz, rehabilitujący się po kontuzji.
 
Zrezygnowano z usług Roberta Drąga, Dariusza Frankiewicza, Adriana Bergiera, Pawła Kozuba, Dawida Floriana i Mateusza Tywoniuka.

- Przez kilka tygodni ćwiczyć będziemy w hali nowosądeckiej WSB-NLU, na orliku w Grybowie i w sali gimnastycznej przy szkole w Stróżach - mówi trener Jarosław Araszkiewicz. - 20 stycznia zagramy w Skotnikach sparing z Odrą Wodzisław. Później zmierzymy się z Orkanem Szczyrzyc, Okocimskim KS Brzesko, Unią Tarnów, Popradem Muszyna, Kmitą Zabierzów i Hutnikiem Kraków. 16 lutego rozpoczniemy 10-dniowy obóz w Gutowie Małym, w trakcie którego zagramy z Turem Turek i GKS-em Bełchatów - zakończył Araszkiewicz.
 
źródło: Dziennik Polski

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem