2016-06-04 21:32:34

Wisłok Wiśniowa wygrał w Krasnem po golu Piotra Sajdaka

Piłkarze Wisłoka Wiśniowa w białych strojach (fot. archiwum)
Crasnovia Krasne nie potrafiła zdobyć kompletu punktów przegrywając u siebie z Wisłokiem Wiśniowa  1-0. Gola na wagę zwycięstwa dla przyjezdnych zdobył Patryk Sajdak.

Obie drużyny już przed tym spotkaniem były pewne utrzymania w 4 lidze podkarpackiej, więc mecz ten nie toczył się w zbyt szybkim tempie.

Jedyny gol w tym meczu padł w pierwszej połowie. Bramkę na 1-0 dla Wisłoka Wiśniowa zdobył w 20. minucie Patryk Sajdak. Do szatni w lepszych humorach zeszli zawodnicy gości. Po przerwie gracze Crasnovii Krasne probowali doprowadzić do wyrównania lecz bezskutecznie.

Emocji tego dnia nie potrafił opanować Patryk Kwaśniczko. Tuż przed ostatnim gwizdkiem zainkasował drugą żółtą kartkę. W konsekwencji został wyrzucony z placu gry.

Piłkarze Wisłoka Wiśniowa dzięki wygranej zbliżyli się w czwartej w tabeli do Crasnovii. Obydwa zespoły dzieli już tylko jeden punkt.

CRASNOVIA KRASNE - WISŁOK WIŚNIOWA 0-1 (0-1)

0-1 Patryk Sajdak (20)