2016-06-02 09:58:16

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych. Piąta wygrana z rzędu juniorów Stali Mielec

Za nami przedostatnia kolejka rozgrywek makroregionalnej ligi juniorów młodszych. Juniorzy Stali Mielec odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem wygrali w Kielcach. Z Motorem Lublin przegrali natomiast rzeszowianie.

Piłkarze Stali Mielec w Kielcach zagrali dwie różne połowy. W pierwszej grali bardzo ospale i wykorzystała to Korona.

Po przerwie sygnał do ataku dał Piotr Łazarz. Podwyższył Bartosz Sobczyk. Mecz do końca trzymał w napięciu, bo miejscowi wyrównali na 9 minut przed końcem spotkania. Sprawę załatwił jednak Mikołaj Płudowski.

KORONA KIELCE - STAL MIELEC 2-3 (1-0)

1-0 Kornel Łosak (13)
1-1 Piotr Łazarz (44)
1-2 Bartosz Sobczyk (67)
2-2 Kornel Łosak (71)
2-3 Mikołaj Płudowski (73)

Stal Mielec: Lis - Mitoraj , Kania, Pierzchała, Kużdżał (41. Szot), Małek (79. Przybycień), Giermata (41. Dusiło), Sobczyk (74. Zapiór), Szagała (63 Płudowski), Zygmunt.

Żółte kartki: Mitoraj, Małek

Motor Lublin zgarnął w Rzeszowie komplet punktów dzięki świetnej taktyce. Goście postawili na kontrataki i w taki sposób wypracowali sobie sytuacje, po których zdobywali gole. Ostatecznie juniorzy Stali Rzeszów przegrali 1-2.

STAL RZESZÓW - MOTOR LUBLIN 1-2 (0-1)

0-1 Mateusz Chyła (40-karny)
0-2 Michał Chachuła (61)
1-2 Bartłomiej Siwiec (74)

Stal Rzeszów: Przewrocki - Tomaszewski (72. Kordas), Darłak, Marcinek (55. Kuca), B. Wołowiec, Kanach, Buć, Toczek (53. Walków), Szymański (66. Gabryel), Kojder (41. Majka), Wanat (68. B. Siwiec).

Żółte kartki: Darłak.

W najbliższą sobotę zostanie rozegrana ostatnia kolejka tych rozgrywek. Stal Mielec podejmować będzie Widok Lublin, a Stal Rzeszów powalczy na wyjeździe z Granatem Skarżysko-Kamienna.