2016-06-02 09:40:09

Izolator Boguchwała zremisował z Orlętami Radzyń Podlaski

Izolator Boguchwała w biało-czarnych strojach (fot. archiwum)
Piłkarze Izolatora Boguchwała zremisowali 1-1 z Orlętami Radzyń Podlaski w rozegranym awansem meczu ostatniej kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Andrzeja Szymańskiego wyszli na prowadzenie w 34. minucie meczu po trafieniu Bartosza Karwata. Do przerwy Izolator Boguchwała wygrywał z wyżej notowanym rywalem 1-0.

Gracze Orląt Radzyń Podlaski doprowadzili do wyrównania w 52. minucie meczu. Gola na wagę remisu zdobył Damian Szpak.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1-1 (1-0)

1-0 Bartosz Karwat (34)
1-1 Damian Szpak (52)

Izolator Boguchwała: Lewandowski (46. Świder) - Zych, Kardyś, Wilk, Dziedzic (11. Hajnas), Szela, Domin, Cupryś (83. Antkiewicz), Sitek, Róg, Karwat.

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Leszkiewicz (77. Konaszewski), Łakomy (90. Pawlina), Zarzecki, Szymala (69. Daszczyk), Ebert (74. Iwańczuk), Melnyczuk, Groborz, Kot, Rycaj, Szpak.

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin). Żółte kartki: Szymon Kardyś - Arkadiusz Kot, Kamil Groborz