2016-05-30 18:15:14

2 liga kobiet. DAP Dębica przegrał z liderem rozgrywek

DAP Dębica w granatowych strojach (fot. timstudio.pl)
Piłkarki DAP-u Dębica przegrały w wyjazdowym spotkaniu z Rysami Bukowina Tatrzańska w spotkaniu 19. kolejki II ligi kobiet, grupy lubelskiej.

Dębiczanki od kilku meczów są już spokojne o ligowy byt, ale to nie znaczy, że odpuszczają walkę o punkty z wyżej notowanymi rywalami. W ostatniej kolejce rywalizowały z liderem rozgrywek, czyli Rysami Bukowina Tatrzańska. Potrafiły nawiązać wyrównaną walkę, ale Rysy były jednak ciut mocniejsze.

W 20. minucie wynik spotkania otworzyła Kamila Darda. Kilka minut przed końcem losy meczu rozstrzygnęła Halina Półtorak. Gola dla DAP-u Dębica wdoliczonym czasie gry strzeliła Julia Jarząb.

RYSY BUKOWINA TATRZAŃSKA - DAP DĘBICA 2-1 (1-0)

1-0 Kamila Darda (20)
2-0 Halina Półtorak (84)
2-1 Julia Jarząb (90+3)

DAP Dębica: Cholewa - Gil, Jarząb, Jurek, Sopel (85. M. Ząbek), Wojnas, Wojtaszek, Aleksandra Ząbek, Kaput (90. Andrea Ząbek), Jużecka (46. Misielak), Machnica.

DAP Dębica w najbliższej kolejce zagra u siebie z rezerwami Górnika Łęczna. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 5 czerwca. Początek o godzinie 16.

POZOSTAŁE WYNIKI: Potok Sitno – Tarnovia Tarnów 1-5, Moravia Morawica – Iskra Brzezinka 3-1, Respekty Myślenice – Starówka Nowy Sącz 1-1. Mecze Górnik II Łęczna – Bronowianka Kraków, Naprzód Sobolów – Sparta Daleszyce przełożono na 1 czerwca.