2016-05-29 20:07:24

Remis w meczu Wisłoka Wiśniowa ze Stalą Nowa Dęba

Wisłok Wiśniowa (biało-niebieskie stroje) zremisował u siebie ze Stalą Nowa Dęba (fot. Adrianna Popkiewicz / archiwum)
Mecz 28. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Wisłokiem Wiśniowa a Stalą Nowa Dęba zakończył się remisem 2-2.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Pilkarze Stali Nowa Dęba po zaledwie kwadransie gry prowadzili już 2-0. Najpierw do siatki trafił Wojciech Dudek, a kilka minut późnie Szymon Serafin.

Odpowiedź Wisłoka Wiśniowa była natychmiastowa. W 16. minucie kontaktową bramkę dla gospodarzy strzelił Maksymilian Maik. Do przerwy Stal Nowa Dęba prowadziła więc 2-1.

W drugiej połowie gracze Wisłoka Wiśniowa nie rezygnowali i cały czas szukali wyrównującej bramki. Udało się to wreszcie w 58. minucie, a autorem trafienia był Waldemar Złotek.

Remis daje obydwu drużynom cenny punkt w walce o utrzymanie, bo na obecną chwię ani Wisłok, ani Stal tego awansu pewne być nie mogą.

WISŁOK WIŚNIOWA - STAL NOWA DĘBA 2-2 (0-2)

0-1 Wojciech Dudek (8)
0-2 Szymon Serafin (15)
1-2 Maksymilian Maik (16)
2-2 Waldemar Złotek (58)