2016-05-29 13:25:38

Sokół Sieniawa przegrał z Lublinianką i spadł na 12. miejsce w tabeli

Zawodnicy Sokoła Sieniawa zrobili kolejny krok w tył w wyścigu o jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli. Podkarpacki zespół przegrał z Lublinianką 1-2 i za rok zagra w IV lidze.

Mecz rozegrano na nowoczesnej Arenie Lublin. Wynik otworzył Sokół Sieniawa, a konkretnie Mateusz Trawka. Zespół Marka Rybkiewicza wyszedł na prowadzenie już w czwartej minucie spotkania.

Lublinianka wyrównała kwadrans później. Łukasza Ćwiczaka pokonał Patryk Czułowski. Ten sam zawodnik zdobył gola na 2-1. Lublinianka drugą bramkę zdobyła w 73. minucie spotkania.

Piłkarze Lublinianki umocnili się na 9. miejscu w tabeli, ale to i tak raczej nie da im utrzymania (chyba, że któryś z zespołów wyżej nie dostanie licenji). Sokół Sieniawa spadł na 12. miejsce.

LUBLINIANKA LUBLIN - SOKÓŁ SIENIAWA 2-1 (1-1)

0-1 Mateusz Trawka (4)
1-1 Patryk Czułowski (9)
2-1 Patryk Czułowski (73)

Lublinianka Lublin: Żuber - Kaganek, Kosiarczyk, Mazurek, Świech, Majewski, Gutek (90. Sadowski), Sobiech, Czułowski, Wróbel (66. Skoczylas), Buzała.

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Skała, Kapuściński, Makowski, Milcz, Kołodziej, Sowiński (66. Lubiński), Trawka (73. Bańka), Szewc, Walat, Gnatek (80. Rak).

Sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola). Żółte kartki: Sobiech - Milcz, Sowiński, Lubiński. Widzów: 100.