2016-05-28 22:43:09

Błękitni Ropczyce pokonali LKS Pisarowce

Błękitni Ropczyce (niebiesko-białe stroje) pokonali LKS Pisarowce 2-1 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Błękitnych Ropczyce nie zawiedli swoim kibiców i w spotkaniu na własnym pokonali LKS Pisarowce.

Błękitni Ropczyce wyszli na prowadzenie po uderzeniu Łukasza Kosiby. Ten gol pozwolił miejscowym na spokojniejszą grę. Przed przerwą niewiele działo się pod obiema bramkami.

Po zmianie stron goście ruszyli do zdecydowanych ataków, ale nadal brakowało konkretnych sytuacji. Gola mógł zdobyć Fabian Pańko, ale w polu karnym zabrakło mu zdecydowania. Na szczęście dla gości przy drugiej okazji już się nie zawachał i doprowadził do wyrównania.

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Robert Sulisz, kapitan Błękitnych. Była to już ostatnia minuta meczu - gospodarze, przy stałym fragmencie gry, rzucili wszystkie siły do ataku, a Sulisz uderzył sprzed pola karnego.

BŁĘKITNI ROPCZYCE - LKS PISAROWCE 2-1 (1-0)

1-0 Łukasz Kosiba (21)
1-1 Fabian Pańko (85)
2-1 Robert Sulisz (90)

Błękitni Ropczyce: Pociask - Rogala, Pokrywka, Wolak, Bonowicz, Darłak (69. Kukla), Sulisz, Ochał, Orzech, Kot (88. Zawiślak), Ł. Kosiba (90. Cesarz).

LKS Pisarowce: Hajduk - Jaklik, Kokoć (46. Kumah-Doe), Łuczka, Sikorski (65. Lisowski), Ząbkiewicz (46. Pańko), Karol Adamiak, Lorenc (87. J. Domaradzki), Kamil Adamiak, R. Domaradzki (46. Kasperkowicz), Walaszczyk.

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola). Żółte kartki: Darłak, Ł. Kosiba. Widzów: 250.