2016-05-28 17:20:24

Rzemieślnik Pilzno wygrał z Jednośćią Niechobrz

Rzemieślnik Pilzno (czerwone stroje) wygrał w Niechobrzu 3-1 (fot. Adrianna Popkiewicz / archiwum)
Piłkarze Rzemieślnika Pilzno zwyciężyli 3-1 z Jednością Niechobrz w wyjazdowym spotkaniu 28. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Goście wyszli na prowadzenie w 25. minucie meczu po trafieniu Damiana Wolańskiego. Wyrówujący gol dla Jedności Niechobrz padł w samej końcówce pierwszej połowy, a jego autorem był Sebastian Kłeczek.

Po przerwie gole zdobywali już tylko zawodnicy Rzemieślnika Pilzno. Najpierw na listę strzelców wpisał się Dawid Florian, a w 86. minucie meczu wynik na 3-1 ustalił Ukrainiec Viktor Barabash.

Dla Rzemieślnika Pilzno to bardzo ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie w szeregach czwartoligowców. Do zakończenia rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki.

Składy i więcej informacji meczowych wkrótce.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-3 (1-1)

0-1 Damian Wolański (25)
1-1 Sebastian Kłeczek (45)
1-2 Dawid Florian (55)
1-3 Viktor Barabash (86)