2016-05-25 19:42:47

Karpaty Krosno przerwały serię Orląt Radzyń Podlaski

Karpaty Krosno pokonały Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 przerywając tym samym ich serię 12 meczów bez porażki.

Piłkarze Orląt Radzyń Podlaski po raz ostatni goryczy porażki zaznali w połowie listopada ubiegłego roku. Aż do dzisiejszego spotkania przy ul. Legionów w Krośnie.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 26. minucie po golu Janusza Wolańskiego. Wynik meczu na 2-0 dla Karpat Krosno ustalił na kwadrans przed końcem spotkania Przemysław Szkatuła, który trafił do bramki z rzutu karnego.

Dzięki wygranej Karpaty Krosno wyprzedziły Orlęta Radzyń Podlaski w ligowej tabeli. Podopieczni Czesława Owczarka plasują się na 4. pozycji.

KARPATY KROSNO - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2-0 (1-0)

1-0 Janusz Wolański (26)
2-0 Przemysław Szkatuła (75-karny)

Karpaty Krosno: Lichoń - Paszek, Dąbek, Balul, Krupa, Szkatuła (90. Sieniawski), Skiba, Nikanowycz, Wolański (89. Makowski), Wojczuk (85. Siepierski), Cempa

Orlęta Radzyń Podlaski: Steżała - Ebert (67. Nowacki), Łakomy, Zarzecki, Szymala (86. Daszczyk), Mielniczuk, Groborz, Borysiuk, Zmorzyński, Rycaj (78. Konaszewski), Szpak

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin). Żółta kartka: Cempa.