2016-05-23 14:09:50

Klasa O Stalowa Wola. Patryk Kwaśniak bohaterem Unii Nowa Sarzyna

Unia Nowa Sarzyna pewnie pokonała u siebie Unię Skowierzyn 3-0. Wszystkie gole padły łupem Patryka Kwaśniaka.

Unia Nowa Sarzyna wyszła na prowadzenie 1-0 w 30. minucie dzięki bramce Patryka Kwaśniaka, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Nowa Sarzyna zmuszona była do zmiany w składzie, bowiem walcząc o piłkę Filip oraz Gałużny zderzyli się głowami i obaj zostali przetransportowani do szpitala.

Krześniak okazał się bohaterem gospodarzy. Swojego drugiego gola strzelił w 47. minucie. Ten sam piłkarz ustalił wynik meczu na 3-0 w 66. minucie.

UNIA NOWA SARZYNA - UNIA SKOWIERZYN 3-0 (1-0)

1-0 Patryk Kwaśniak (30)
2-0 Patryk Kwaśniak (47)
3-0 Patryk Kwaśniak (66)

Unia Nowa Sarzyna: Osipa - Kulec, Klocek (67. Pieróg), M. Błajda, Bielak - Bigas, K. Błajda, Grześkiewicz, Florek - Bieńkowski (75. Fil), Filip (25. Kwaśniak).

Unia Skowierzyn: Jurek - Łakwa, Pławiak, Orliński (55. B. Wolak), Zając - Gałużny (25. M. Wolak), Karycki - Sałach, Bedrych - Lasota, Myszka.
Sędziował: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg). Żółta kartka: Pieróg.