2016-05-23 13:25:50

Klasa O Rzeszów. Głogovia Głogów Małopolski wygrała szósty raz z rzędu

Głogovia Głogów Małopolski wygrała szósty z rzędy mecz w klasie O Rzeszów i pewnie zmierza w kierunku awansu. Tym razem zespół ten pokonał Strumyk Malawa 2-1.

Lidera z Głogowa Małopolskiego początkowo przegrywał ze Strumykiem Malawa 0-1. W 11. minucie gola strzelił Damian Ćwikła

Głogovia, aby wyrównać stan meczu, musiała czekać do 62. minuty kiedy to gola na 1-1 strzelił Mateusz Dec. Gospodarze zgarnęli komplet punktów "rzutem na taśmę" w doliczonym czasie gry. Autorem drugiej bramki dla Głogovii był Bartłomiej Kłak.

GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI - STRUMYK MALAWA 2-1 (0-1)

0-1 Damian Ćwikła (11)
1-1 Mateusz Dec (62)
2-1 Bartłomiej Kłak (90+1)

Głogovia Głogów Małopolski: Romanow - Wiącek, Rzucidło, Grygiel, Kłak, Bereś (79. Bazan), Opoń, Siudy (63. Linek), Staroń (46. Jaśkiewicz), Wisz (59. Bednarz), Dec (88. Benedyk).

Strumyk Malawa: Albrycht - Bieda, Ćwikła, Gaca, R. Gaweł (72. M. Szczepański), M. Gaweł (88. Wiech), Kędzior, Kmuk, Mendoń, Paśkiewicz, P. Szczepański.

Żółte kartki: Siudy, Jaśkiewicz, Dec - Albrycht, Bieda, Gaca, Kędzior. Czerwona kartka: Ćwikła (78. minuta).