2016-05-22 13:41:05

Sokół Sieniawa wygrał z Hetmanem Zamość i wciąż ma nadzieję na utrzymanie

Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali 3-1 w wyjazdowym meczu z ostatnim w tabeli Hetmanem Zamość. Podkarpacki zespół wciąż ma nadzieję na utrzymanie w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.

Lepiej w mecz weszli gospodarze. W 18. minucie prowadzie dla AMSPN Hetman Zamość zdobył Ukrainiec Muchajło Kaznokha. Kilka minut później wyrównał Tomasz Walat, który wpisał się na listę strzelców z rzutu karnego.

W drugiej połowie gole zdobywali już tylko gracze Sokoła Sieniawa. Najpierw miejscowego bramkarza pokonał Paweł Hass, a w końcówce meczu wynik na 3-1 dla gości ustalił Dawid Gnatek.

Dzięki wygranej piłkarze Sokoła Sieniawa teoretycznie zachowali szanse na utrzymanie w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej, choć ich sytuacja jest bardzo trudna. Podkarpacki zespół do bezpiecznego miejsca traci 8 punktów, a do zakończenia rozgrywek pozotały już tylko trzy kolejki.

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - SOKÓŁ SIENIAWA 1-3 (1-0)

1-0 Michajło Kaznokha (18)
1-1 Tomasz Walat (22-karny)
1-2 Paweł Hass (58)
1-3 Dawid Gnatek (86)

AMSPN Hetman Zamość: Sasim (42. Kowiński) - Fidler, Czarniecki, Rogalski, Myszka, Bukowski (46. Płotnikiewicz), Bubeła (77. Witkowski), Daszek (72. Nowak), Daszkiewicz, Kaznokha, Karaszewski.

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - S. Padiasek, M. Padiasek (46. Lubiński), Sivyi, Milcz, Szewc (75. Gnatek), Wilusz (65. Trawka), Skała, Flis (46. Kołodziej), Hass, Walat.

Sędziował: Paweł Smyk (Biała Podlaska). Żółte kartki: Sasim, Bubeła, Kaznokha