2016-05-22 12:43:14

Jedność Niechobrz ograła u siebie LKS Skołoszów i przerwała serię 11 porażek

Ostatnia w tabeli Jedność Niechobrz  pokonała na własnym boisku drużynę LKS-u Skołoszów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Do sobotniej konfrontacji przystąpiły zespoły z czerwonej strefy 4 ligi podkarpackiej. Tym samym spotkanie od początku zapowiadało się ciekawie, gdyż każdy zdobyty punkt może być  na wagę utrzymania.

Lepiej mecz zaczęli gospodarze.  To oni pierwsi cieszyli się z gola za sprawą Michała Worosza w 14. minucie. Wyrównanie jeszcze przed przerwą drużynie LKS-u Skołoszów zapewnił Wojciech Pilawa. Do przerwy wynik pozostał remisowy.

Po zmianie stron miejscowi kibice ujrzeli już tylko jedną bramkę, ale jakże ważną. Zwycięstwo w 72. minucie spotkania Jedności Niechobrz dał Dominik Grzebyk.

Piłkarze Jedności Niechobrz przerwali serię 11 porażek i wreszcie zgarnęłi trzy punkty. Pomimo wygranej niestety nie uopuścili ostatniego miejsca w tabeli.  Sytuacja LKS-u Skołoszów także za ciekawa nie jest, mimo to nadal ma szanse na pozostanie w lidze.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LKS SKOŁOSZÓW 2-1 (1-1)

1-0 Michał Worosz (14)
1-1 Wojciech Pilawa (41)
2-1 Dominik Grzebyk (72)