http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-01-14 17:01:28

Nowi na pierwszym treningu Siarki Tarnobrzeg

Podobne tematy Siarka Tarnobrzeg
Piłkarze III-ligowej Siarki Tarnobrzeg rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu zjawiło się kilku nowych zawodników.
 
Na pierwszych zajęciach  zjawiło się 26 zawodników, w tym kilku zawodników którzy mogą wzmocnić Siarke w nadchodzacej rundzie. Jednym z nich jest 25-letni pomocnik Bartosz Madeja. Wychowanek Resovii Rzeszów grał  także m.in w Śląsku  Wrocław, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Koronie Kielce.
 
- Zdecydowałem się na grę w Siarce, bo zespół ten ma swój cel, poza tym słyszałem o bardzo dobrej atmosferze w tej drużynie. Umowy jeszcze nie podpisałem, ale mam nadzieję, że nie będzie z tym kłopotu – powiedział wypożyczony z Resovii zawodnik.
 
Nową twarzą jest też 21-letni bramkarz Jakub Rybus, który jesienią grał w Alicie Ożarow. Pojawili się też wychowankowie tarnobrzeskiego klubu: Mariusz Łukowski (ostatnio Czarni Połaniec), Bartłomiej  Gąsiorek (Iskra Sobów Tarnobrzeg) oraz Jakub Uznański (Mokrzyszów Tarnobrzeg).
 
Nie pojawili się naomiat Marcin Grunt z Hetmana Zamość oraz Sebastian Hajduk z Orlicza Suchedniów. Obaj mają się zjawić na treningu Siarki w przyszłym tygodniu, jednak wiadomo że obydwaj mają propozycje z innych klubów.
 
Wśród trenujących wczoraj w hali Ośrodka  Sportu i Rekreacji Wisła zawodników wzrok kibiców przykuwał Mariusz Kukiełka, ale były reprezentant nie zagra wiosną w Siarce. Czeka na sygnał  od menażera, a propozycji gry Mariuszowi nie brakuje.
 
- Obecność Mariusza na naszym treningu na  pewno  podnosi morale drużyny. Widać, że jest to profesjonalista w  każdym  calu. Trenować  będziemy  narazie  raz  dziennie,  nie  wyjedziemy   na żadne  zgrupowanie,  mamy   na   miejscu   wystarczająco   dobre warunki do pracy. Cieszy  frekwencja,  jest  kilku  nowych  graczy, ale  bardzo  prawdopodobne,  że  kolejni  nowi  będą  się   u   nas zjawiać przez cały styczeń, chętnych do gry w Siarce nie brakuje  – powiedział szkoleniowiec "Siarkowców" Adam Mażysz.
 
W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej piłkarze rozegrają aż dziewięć gier kontrolnych. Pierwszy z nich, ze Stalą Stalowa Wola, zaplanowany został na 31  stycznia.

źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

miro 2010-01-18 18:05:28 0 0

siara i barcelona pany

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem