2016-05-21 21:39:17

Avia Świdnik na remis z Karpatami Krosno, dzięki bramce Kamila Oziemczuka

Avia Świdnik zremisowała przed własną publicznością z Karpatami Krosno 1-1.

Avia Świdnik, która sąsiaduje w tabeli z Karpatami Krosno, wywalczyła jeden punkt w dramatycznych okolicznościach. Po pierwszej bezbramkowej połowie meczu, w 55. minucie wynik otworzył Dawid Cempa.

Krośnianie mieli szansę na zgarnięcie kompletu "oczek", ale gola stracili w 90. minucie. Remis gospodarzom zapewnił Kamil Oziemczuk.

AVIA ŚWIDNIK - KARPATY KROSNO 1-1 (0-0)

0-1 Cempa (55)
1-1 Oziemczuk (90)

Aktualna tabela 3 ligi lubelsko-podkarpackiej:

Komentarze: 5

karpaciarz 2016-05-22 23:33:24

Czego Stępień nie bronil o co chodzi Kontuzjia???

Czesio 2016-05-23 07:20:38

Trener Karpat jest na wylocie i ma to i tak w d...pie.

Cześć 2016-05-23 10:33:09

Mecz, z gry i sytuacji, słaby i na remis. Inna sprawa, mocno wkurzająca; prowadząc 1-0, stracić punkty w dołączonych 4 minutach... Raz oddali piłkę Avii w środku pola - akcja i poprzeczką... Ponowili swój wysiłek, drugi raz sprezentowali piłkę gospodarzom i po akcji zrobiło się 1-1 (obie akcje Avii przeprowadziło 2-3 zawodników)... Asekuracja? Zmiany (Makowski, Fundakowski, Piątkowski) - nic nie wyniosły, gdyby zechcieli odrobinę pobiegać...

gość 2016-05-23 12:26:54

Po tej kolejce można być w zasadzie pewnym, że 7 z 8 drużyn, które obecnie zajmują miejsca 1-8 w tabeli zagra w nowej III lidze.
Tabela na dzień dzisiejszy, uwzględniając tylko mecze między tymi drużynami, przedstawia się następująco:

8. Polonia 12 7 1-4-7 6-20

Do rozegrania pozostają mecze: Karpaty-Orlęta, Motor-Polonia, Polonia-Karpaty, JKS-Avia, Motor-Resovia

Nie podejmuję się oceny co w Karpatach nie działa i czemu ta drużyna po prostu nie gra, ale biorąc pod uwagę, że z małopolsko-świętokrzyskiej nie awansują raczej kelnerzy, to chyba celem na przyszły sezon dla Karpat będzie raczej walka o utrzymanie niż o awans.

forza Karpaty 2016-05-23 13:45:30

Coś nie funkcjonuje w Karpatach. Wiosna zdaje się być słabsza od rundy jesiennej. Zawodnicy niby są - ale czy jest zespół ? Niby grają, całkiem przyjemnie dla oka - ale jakby brakowało genu zwyciężania. Zbyt łatwe oddawanie punktów (np. mecz ze Stala Rzeszów: prezent bramkarza i mnóstwo niewykorzystanych sytuacji; Wólka Pełkińska: 3 stracone gole w 6 minut; teraz Avia: strata punktów w doliczonym czasie). Ambitne plany Prezesa. I pytanie: co dalej ?