2011-02-19 13:22:08

sparing: Kolbuszowianka - Stal Rzeszów 1-5

Piłkarze drugoligowej Stali Rzeszów pokonali w meczu sparingowym Kolbuszowiankę Kolbuszowa 5-1.

Cztery bramki dla rzeszowskiej drużyny strzelił świetnie dysponowany Wojciech Fabianowski (wszystkie w niespełna 40 minut). Piąte trafienie dorzucił po przerwie Konrad Maca.

Honorową bramkę dla Kolbuszowianki zdobył doświadczony Stanisław Pruś.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - STAL RZESZÓW 1-5
Bramki: Pruś - Fabianowski 4 (7, 15, 25, 43), Maca (80).

KOLBUSZOWIANKA: Kozak - Kołacz, Dec, Krupiński, Starzec - Ł. Gorzelany, Micek, Pisarczyk, J. Cetnarski - Abramowicz, Korab. Na zmiany wchodzili: T. Cetnarski, K. Gorzelany, Marszałek, Serafin, Bierzyński, Pruś.
STAL RZESZÓW: I połowa: Lewandowski - Maciorowski, Rzucidło, Czarny, Serafin - Kurowski, Margol, D. Jędryas, Wójcik, Domański - Fabianowski. II połowa: Nalepa - Lebioda, Maciorowski, Curro - Prokic, Krzysztoń, Margol (60. Rzeźnik), Wolański, Szela, Krauze - Maca.

źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / kolbuszowianka.net