http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-02-18 14:02:45

Górnik Łęczna oficjalnie zmienił nazwę

Pierwszoligowy GKS Górnik Łęczna SA oficjalnie zmienił nazwę. Od wczoraj klub nazywa się Górniczy Klub Sportowy Bogdanka SA.
 
Zgodnie z zapowiedzią na boiskach pierwszej i trzeciej ligi (rezerwy) nie będzie występował już Górnik Łęczna. Klub zmienił nazwę na GKS Bogdanka. Taką decyzję podją zarząd klubu w porozumieniu z głównym sponsorem drużyny - kopalnią Bogdanka.
 
Decyzja jest oficjalna. Klub został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod nową nazwą. Z decyzją nie zgadzają się kibice, którzy nie akceptują zmian.

- Udało nam się zachować górniczy człon, zarząd zabiegał o to - tłumaczył na łamach Kuriera Lubelskiego prezes klubu Artur Kapelko.
 
- Ja wiem, że dla kibiców tradycja to rzecz święta, ale z drugiej strony trzeba cieszyć się, że klub i piłka nożna wciąż znajdują się w strategii marketingowej kopalni. Nam zależy na tym, aby zabezpieczyć przyszłość klubowi.
 
źródło: Kurier Lubelski / własne
 
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem