2016-05-14 22:25:43

Cenny punkt Stali Stalowa Wola w Wejherowie

Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali 1-1 w wyjazdowym meczu 2 ligi z Gryfem Wejherowo.

Doskonałą okazję na gola dla Stali Stalowa Wola miał w 24. minucie 19-letni Przemysław Stelmach. Jego uderzenie w ostatniej chwili z linii bramkowej wybij jeden z obrońców.

Przed przerwą okazję mieli też gracze Gryfa Wejherowo, ale precyzji zabrakło Mateuszowi Kuzimskiemu.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w 58. minucie spotkania. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Piotr Okuniewicz, który pojawiła się na boisku zaledwie kilkadziesiąt sekund wcześniej. Duży udział przy tej bramce miał Przemysław Mońka, który popisał się świetnym dośrodkowaniem.

Wyrównująca bramka dla Stali Stalowa Wola padła na minutę przed końcem meczu. Cenny punkt dla "Stalówki" uratował Bartłomiej Bartosiak, który pokonał bramkarza gospodarzy z bliskiej odległości.

GRYF WEJHEROWO - STAL STALOWA WOLA 1-1 (0-0)

1-0 Piotr Okuniewicz (58)
1-1 Bartłomiej Bartosiak (89)

Gryf Wejherowo: Ferra - Brzuzy, Lewandowski, Wicki, Dampc, Mońka, Nadolski, Wicon, Kołc, Tomczak (87. Koziara), Kuzimski (56. Okuniewicz).

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Mistrzyk, Wawrzyński, Bogacz, Kowalski, Przezak (74. Wrona), Kantor, Stelmach (75. Kołodziej), Giel (66. Oziębała), Bartosiak, Płonka.

Sędziował: Kamil Waskowski (Poznań). Żółte kartki: Brzuzy, Wicki - Bogacz.