2016-05-14 13:13:50

LKS Pisarowce - Wisłok Wiśniowa 3-2. Dwa gole Fabiana Pańko w trzy minuty

LKS Pisarowce (białe stroje) wygrał z Wisłokiem Wiśniowa dzięki bramkom Fabiana Pańko w końcówce (fot. Krzysztof Lubomski / archiwum)
Piłkarze LKS-u Pisarowce wygrali z Wisłokiem Wiśniowa 3-2. Bohaterem gospodarzy był Fabian Pańko, który zdobył dwa gole w ciągu zaledwie trzech minuty.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 37. minucie. Właśnie wtedy rzut karny na gola zamienił Karol Adamiak.

Piłkarze Wisłoka Wiśniowa odpowiedzieli bardzo szybko. Zaledwie dwie minuty później na bramkę miejscowych uderzał Tomasz Pietrasiewicz, a piłka odbijając się od Piotra Łuczki wpadła do siatki. Do przerwy goście prowadzili 2-1.

Po zmianie stron LKS Pisarowce rzucił się do ataku, ale długo nie mógł znaleźc sposobu na defensywę Wisłoka Wiśniowa.

Bohaterem gospodarzy był Fabian Pańko. Zawodnik napierw trafił do bramki w 79. minucie doprowadzając do wyrównania, a zaledwie trzy minuty później zdobył zwycięskiego gola.

LKS PISAROWCE - WISŁOK WIŚNIOWA 3-2 (1-1)

1-0 Karol Adamiak (37-karny)
1-1 Piotr Łuczka (30-samobój)
1-2 Tomasz Pietrasiewicz (51)
2-2 Fabian Pańko (79)
3-2 Fabian Pańko (82)