2010-01-14 16:01:45

"Stalówka" sprawdzi bramkarza

W kręgu zainteresowań Stali Stalowa Wola znalazł się były bramkarz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Waldemar Sotnicki.

Sotnicki, wychowanek Kabla Kraków, jest wolnym zawodnikiem,gdyż w styczniu rozwiązał kontrakt ze swoim dotychczasowym klubem.

- Być może bramkarz z KSZO przyjedzie do nas niebawem na treningi - powiedział Janusz Białek, trener Stali. - On zagrał zresztą w pierwszym meczu w tym sezonie Stali w pierwszej lidze z KSZO w Stalowej Woli, który zakończył się wynikiem 1-1, w barwach zespołu z Ostrowca. Warto byłoby mu się przyjrzeć.

Ze Stalą nie trenuje już Piotr Bajdziak z Boruty Zgierz. Piłkarz otrzymał ponoć ofertę z Floty Świnoujście, a w Stalowej Woli chciał zostać tylko pod warunkiem, że w klubie jak najszybciej zostałaby podpisana z nim umowa.

- Na podpisywanie umowy w jego przypadku było jednak jeszcze za wcześnie, chciałem przyjrzeć mu się najpierw w sparingach, jak będzie się prezentował i ocenić wtedy jego przydatność do zespołu - powiedział Białek. - Natomiast chciałbym, żebyśmy podpisali jak najszybciej umowę z Iwanem Łytwyniukiem, Ukraińcem z Hetmana Zamość, który z nami trenuje. To właśnie taki skrajny pomocnik, jakiego szukamy.
 
źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem