2016-05-11 19:59:10

Stal Stalowa Wola przegrała z Błękitnymi Stargard

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali 0-1 z Błękitnymi Stargard Szczeciński w środowym meczu 30. kolejki 2 ligi.

Podopieczni Ryszarda Kuźmy nie poszli za ciosem po efektownej wygranej w Częstochowie i dzisiejszym spotkaniu stracili punkty przed własną publicznością.

Pogromcą Stali Stalowa okazali się Błękitni Stargard. Jedyny gol w tym spotkaniu padł chwile po przerwie. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Franciszek Siwek.

Goście od 65. minuty grali w osłabieniu (czerwoną kartką ukarany został Ariel Wawszczyk), ale pommo gry w przewadze Stal Stalowa Wola nie potrafiła doprowadzić do wyrównania,

STAL STALOWA WOLA - BŁĘKITNI STARGARD 0-1 (0-0)

0-1 Franciszek Siwek (53)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Wawrzyński, Bogacz, Kowalski, Mistrzyk (62. Giel), Stelmach, Kachniarz (58. Przezak), Kantor,  Oziębała, Bartosiak.

Błękitni Stargard: Wróbel - Siwek, Baranowski, Pustelnik, Wawszczyk, Okuszko (46. Bednarski), Fadecki, Lisowski, Flis (90. Pluta), Zdunek (55. Więcek), Magnuski (65. Gutowski).

Sędziował: Robert Marciniak (Kraków). Żółte kartki: Bartkiewicz, Stelmach - Wawszczyk, Gutowski. Czerwona kartka: Ariel Wawszczyk (65, druga żółta).