2016-05-07 23:13:20

Motor Lublin wygrał w Przeworsku. Gole Pawła Piątka

Były gracz Orła, Paweł Piątek zdobył dwie bramki dla Motoru Lublin w pojedynku w Przeworsku. "Motorowcy" zwyciężyli 4-0.

Motor Lublin szybko zaznaczył po co przyjechał do Przeworska. Już po kilku minutach goście cieszyli się z trafienia Marcina Michoty.

Orzeł Przeworsk później długo się trzymał, głównie za sprawą świetnej postawy w bramce Roberta Kurosza, który popisał się m.in. wygranym pojedynkiem jeden na jeden z Kamilem Stachyrą.

Po godzinie gry na boisku pojawił się Paweł Piątek, który jeszcze jesienią strzelał gole dla Orła Przeworsk. W ciągu kilku minut zdobył dwie bramki. W obu przypadkach wykazał się sprytem i instynktem strzeleckim. Czwarty cios zadał Tomasz Tymosiak. Orzeł Przeworsk praktycznie zagrażał bramce gości.

ORZEŁ PRZEWORSK - MOTOR LUBLIN 0-4 (0-1)

0-1 Marcin Michota (6)
0-2 Paweł Piątek (70)
0-3 Paweł Piątek (77)
0-4 Tomasz Tymosiak (90)

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Górak, Jarosz, Franczyk, A. Gurak, Szela (89. Paluch), Kudła (89. M. Piątek), Boratyn, Guzior (12. Kyć), Struś (70. Stępień), Czyrny.

Motor Lublin: Żukowski - Tadrowski, Gieraga, Dykyy (76. Kowalczyk), Prusinowski, Król, Tymosiak, Kamiński (61. P. Piątek), Michota (78. Martynek), Stachyra, Drozd (75. Bednara).

Sędziował: Jakub Tomoń (Rzeszów). Żółte kartki: Jarosz - Drozd. Widzów: 500.