2016-05-07 20:05:16

Skromne zwycięstwo Wisłoka Wiśniowa z LKS-em Skołoszów

Marcin Borowczyk (z prawej) strzelił dziś jedynego gola dla Wisłoka Wiśniowa (fot. archiwum)
Wisłok Wiśniowa wygrał 1-0 z LKS-em Skołoszów w meczu 23. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze przewagę mieli od pierwszych minuty, ale bardzo długo byli nieskuteczni. Do przerwy Wisłok Wiśniowa tylko remisował z LKS-em Skołoszów.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł chwilę po zmianie stron z rzutu karnego. Skutecznym egzekutorem jedenastki był Marcin Borowczyk.

Wisłok Wiśniowa miał jeszcze kilka dogodnych okazji bramkowych, ale miejscowi napastnicy nie mieli dzisiaj dobrego dnia. Ostatecznie Wisłok zwyciężył tylko 1-0.

Dla podopiecznych Mariusza Stawarza był to już piąty mecz bez porażki. Drużyna z Wiśniowej znajduje się w ścisłej czołówce ligowej tabeli. LKS Skołoszów natomiast nie może wygrać od czterech spotkań i jest coraz bliżej strefy spadkowej.

WISŁOK WIŚNIOWA - LKS SKOŁOSZÓW 1-0 (0-0)

1-0 Marcin Borowczyk (48-karny)

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Kozubek, Bernacki, Świder, Kuta, Maik (75. Zajchowski) Sajdak (46. Złotek), Stanisz, Borowczyk (78. Wiktor), Baran (65. Boruta), Pietrasiewicz (90. D. Zimny).

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Gorczyca, Sobczak (80. Olech), Kolanek, Franków, Gagat, Pilawa, Tyrawski, Gołębiowski, K. Buczkowski, M. Buczkowski.

Sędziował: Kamil Dobosz (Krosno).