2016-05-03 22:35:56

Polonia Przemyśl przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski ważny mecz

Polonia Przemyśl przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski 1-3. W niebieskim stroju Mateusz Wanat (fot. archiwum)
Zawodnicy Polonii Przemyśl przegrali na własnym boisku z Orlętami Radzyń Podlaski. Nadal nie są pewni utrzymania w III lidze.

Przed przerwą wynik otworzył Paweł Sedlaczek. Skorzystał z podania Mateusza Wanata. Wcześniej Sedlaczek próbował wymusić rzut karny za co arbiter Michał Ziemba pokazał mu żółtą kartkę.

Orlęta Radzyń Podlaski coraz mocniej napierały na bramkę Polonii. Do goście doprowadzili już w 61. minucie spotkania po uderzeniu Damiana Szpaka.

W 81. minucie dekoncentrację w szeregach obronnych miejscowych wykorzystał Piotr Zmorzyński. Kilka minut później wynik meczu na 3-1 dla drużyny z Radzynia Podlaskiego ustalił Damian Szpak, dla którego  był to drugi gol w tym spotkaniu.

Orlęta w tej rundzie jeszcze nie przegrały ani jednego meczu. Polonia Przemyśl nie radzi sobie aż tak dobrze, ale nad strefą spadkową ma 7 punktów przewagi. W najbliższej kolejce przemyślanie podejmować będą Chełmiankę Chełm.

POLONIA PRZEMYŚL - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1-3 (1-0)

1-0 Paweł Sedlaczek (40)
1-1 Damian Szpak (61)
1-2 Piotr Zmorzyński (81)
1-3 Damian Szpak (89)

Polonia Przemyśl: Krzanowski - Kocój, Kuźniar, Suchocki, Mikulec Tur (72. Świst), Kazek, Skała, Wanat, Gosa, Sedlaczek (76. Barszczak).

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Ebert, Zarzecki, Łakomy, Szymala, Melnyczuk (90+1. Daszczyk), Groborz, Zmorzyński, Kot (87. Konaszewski), Rycaj (76. Powałka), Szpak (90. Leszkiewicz).

Sędziował: Michał Ziemba (Rzeszów). Żółte kartki: Sedlaczek - Ebert. Widzów: 350.