2016-04-30 23:25:12

Piotr Krzanowski pokonany po 475 minutach bez straty gola. Seria Polonii Przemyśl przerwana

Piotr Krzanowski puścił pierwszego gola od pięciu spotkań. Pierwszego po 475 minutach (fot. archiwum)
Piotr Krzanowski stracił gola po 475 minutach gry z czystym kontem bramkowym. Avia Świdnik przerwała serię pięciu kolejnych zwycięstw /Polonii Przemyśl.

Podopieczni Pawła Załogi ostatnio spisywali się wręcz rewelacyjnie. W ostatnich pięciu ligowych spotkaniach zdobyli 15 punktów przy bilansie bramkowym 6-0. Golkiper przemyślan Piotr Krzanowski nie wyjmował piłki z siatki aż od 450 minut.

W końcu jednak musiał zostać pokonany. Stało się to w 25. minucie meczu w Świdniku, co łącznie daje serię 475 minut bez straty gola. Bramkę na 1-0 dla Avii Świdnik zdobył Adam Nowak. Drugi gol dla gospodarzy padł w 78. minucie, a jego autorem był Mateusz Wołos.

Za tydzień Polonia Przemyśl zmierzy się u siebie z kolejnym wymagającym rywalem, Orlętami Radzyń Podlaski.

AVIA ŚWIDNIK - POLONIA PRZEMYŚL 2-0 (1-0)

1-0 Adam Nowak (25)
2-0 Mateusz Wołos (78)

Avia Świdnik: Zacharski - Kazubski, Maciejewski, Barański, Byszewski (85. Starok), Orzędowski, Oziemczuk (90. Feret), Białek, Grzegorczyk, Bogusz (90. Podstawka), Nowak (70. Wołos)

Polonia Przemyśl: Krzanowski - Jaroch (55. Barszczak), Kuźniak, Sukhotskyy, Kocój (55. Mikulec), Wanat, Kazek (84. Delikat), Skała, Tur, Świst (65. Sedlaczek), Gosa

Sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola). Żółte kartki: Bogusz, Grzegorczyk, Wołos - Jaroch, Sedlaczek