2016-04-30 22:17:05

Sokół Sieniawa pokonał Izolatora Boguchwała

Sokół Sieniawa (zielone koszulki) pewnie wygrał z Izolatorem Boguchwała (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Czwarta przegrana z rzędu Izolatora Boguchwała stała się faktem. Tym razem zespół spod Rzeszowa przegrał w Sieniawie.

Piłkarze Sokoła Sieniawa szybko zaznaczyli swoją przewagę. Siódmą bramkę w tym roku w ligowym spotkaniach zdobył Paweł Hass.

Na tego gola gracze Izolatora Boguchwała zdołali jednak szybko odpowiedzieć. Bramkę na 1-1 po ładnym strzale zdobył Bartosz Karwat.

Sokoła Sieniawa punkt w tym meczu raczej nie satysfakcjonował i jeszcze przed przerwą ruszył do zdecydowanych ataków. Niewiele do szczęścia brakowało Tomaszowi Walatowi. Po jego uderzeniu goście wybijali piłkę sprzed linii bramkowej.

Kolejne gole dla Sokoła padły w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisali się Damian Skała oraz Patryk Szewc i wiadomo było, że gościom w tym meczu będzie bardzo ciężko o choćby punkt.

"Izolację" dobił na kilka minut przed końcem Dawid Gnatek. Miejscowi mogli wygrać wyżej, ale napastnicy Sokoła Sieniawa mieli rozregulowane celowniki.

Wkrótce więcej o meczu

SOKÓŁ SIENIAWA - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 4-1 (1-1)

1-0 Paweł Hass (13)
1-1 Bartosz Karwat (21)
2-1 Damian Skała (47)
3-1 Patryk Szewc (59)
4-1 Dawid Gnatek (84)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Kapuściński, Makowski, S. Padiasek, M. Padiasek, Flis (46. Milcz), Skała (82. Trawka), Sowiński, Walat (62. Gnatek), Szewc, Hass (74. Kołodziej).

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Dziedzic (87. Szela), Chmielowski, Zych, Kardyś, Lekki (72. Róg), Hajnas (65. Dobrzański), Sitek, Wilk (64. Bigus), Karwat, Szymański.

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław).  Żółte kartki: Kapuściński - Dziedzic, Chmielowski, Karwat.   Widzów: 300.